Goodall geeft antwoord
Hoe bijzonder het was dat ik Jane Goodall mocht interviewen, besefte ik me pas echt bij mijn aankomst op de interviewlocatie. Mijn ontmoeting met Jane was ingepland tussen de interviews met de grote kranten en nieuwsprogramma’s van Nederland, zoals de NOS, Algemeen Dagblad, Telegraaf… en om half vijf dan ‘dat meisje dat de wereld over reist om uit te zoeken hoe de wereld in elkaar zit’!
Aan mijn grote smile kun je denk ik al zien hoe mijn ontmoeting met Jane Goodall is gegaan. ‘To reach the billions’, dat is in het kort het doel van deze vrouw. Daarom reist ze 300 dagen per jaar de wereld over en laat ze geen dag onbenut om niet even met iemand in gesprek te gaan over het belang van onze relatie met de natuur.
Via onderstaande links kun je de antwoorden bekijken van Jane Goodall op de persoonlijke vragen van Wouter, Hanneke, Yvonne, Jos, Pieter, Daan, #DusRutteNaarRio en de WakaWaka Foundation. Jane Goodall vertelt over contact met de natuur, ook als je midden in de stad woont, over duurzame ontwikkeling, samenwerken met bedrijven en leven in het moment. Over de grote Rio+20 summit, het volgen van je hart en de overgang naar nieuwe structuren. Jane heeft op alle vragen een uitgebreid antwoord gegeven. Een lijst van de vragen&antwoorden vind je hieronder, of ga direct naar de overzichtspagina.
- Yvonne: hoe zou de wereld eruit zien als iedereen een bezoek had doorgebracht aan Gombe National Park?
- Hanneke: Hoe kun je een connectie met de natuur hebben als je midden in de stad woont?
- #DusRutteNaarRio: hoe schat u de kansen op succes in van de Rio+20 Earth Summit?
- Jos: Wat is de visie van Jane Goodall op de overgang van oude naar nieuwe structuren die Paul Gilding in het vorige interview beschreef? Ziet zij dit ook gebeuren?
- Pieter: Wat kunnen we leren van chimpansees in ons streven naar duurzame ontwikkeling?
- Daan: hoe blijft u tussen alle drukte altijd zo kalm en vredig?
- WakaWaka Foundation: overhandiging van één van de eerste WakaWaka’s aan Jane Goodall
- Wouter: Hoe staat Jane Goodall tegenover samenwerking/accepteren van financiering door bedrijven. Is dat voor haar geval specifiek uitgesloten? Gebruikt ze criteria?
Ook een vraag stellen aan een van de rolmodellen? Ga snel naar http://www.futurefuel.nu/maak-dit-mogelijk.







