Nieuws van EerlijkeKansen
Het gaat goed met EerlijkeKansen en we hebben een paar leuke nieuwtjes. Hierbij eerst een korte terugblik op 2011 en belangrijk nieuws voor 2012. En er zijn meer plannen. Die volgen binnenkort.
Een succesvol jaar
Het eerste jaar is voor EerlijkeKansen succesvol afgesloten. Meerdere bamboe fietsen zijn inmiddels aan hun trotse eigenaars geleverd. Steeds mét verhaal van de bouwer, fairtrade certificaat en 5 jaar garantie. Ook een aantal fietsen van andere merken zoals VANMOOF, STRiDA en Roetz is verkocht, vaak via een bedrijfsfietsenplan. Ja ook daarvoor kun je terecht bij EerlijkeKansen.
Je kent EerlijkeKansen natuurlijk van de bamboe fietsen van Bamboosero, maar ik lever dus ook allerlei andere merken, accessoires en zelfs bak- en kinderfietsen.
Roetz fietsen is vanaf hun start in september 2012 aan mijn assortiment toegevoegd vanwege het duurzame karakter er van. Het zijn hele mooie duurzame fietsen gemaakt van hergebruikte frames aangevuld met nieuwe onderdelen, sommigen van bijzonder (natuurlijk) materiaal. Ze zijn gefabriceerd zonder concessies te doen aan kwaliteit, vakmanschap en uitstraling. Kom eens langs voor een proefrit!
Alpe d'HuZes op een bamboe racefiets!
Inmiddels kent heel Nederland het evenement Alpe d'HuZes. Dit evenement was vorig jaar een groot succes en belooft dit jaar nog groter te worden. Het gaat er om zoveel mogelijk keer op één dag (7 juni aanstaande) de Alpe d'Huez te beklimmen en hiermee sponsorgeld op te halen voor het KWF. De beelden op TV maakten vorig jaar zo'n indruk op me dat ik besloot mee te doen. En het mooie is: ik heb een deelnamebewijs kunnen bemachtigen!
De sportieve uitdaging is enorm en ik heb er dan ook heel veel zin in. Aangezien helaas bijna iedereen in zijn leven direct of indirect te maken krijgt met kanker steun ik dit goede doel van harte! En ik roep je op mij hierbij te steunen. Via deze link kun je mijn actie steunen en doneren per beklimming of een vast bedrag. Doe het nu. Ik ben er hard voor aan het trainen! Opgeven is geen optie, ook niet voor mensen met kanker.
EerlijkeKansen opent winkel in Utrecht...
Voor 1 dag dan. Op 21 februari aanstaande zijn de fietsen van EerlijkeKansen te zien in de winkel van Sincero in Utrecht. Ik ken de eigenaresse van Sincero van de Green-fair die ieder jaar wordt gehouden in Utrecht. Toen ze me mailde met het aanbod een 'shop-in-shop' voor één dag in te richten leek me dat leuk eens te doen en zodoende de mensen in Utrecht kennis te kunnen laten maken met mijn fietsen.
Sincero is een winkel met als uitgangspunt: duurzaam en maatschappelijk verantwoord ondernemen en dat past dus goed bij mijn filosofie. Sincero doet dit met 'fair fashion': hippe, betaalbare en verantwoorde kleding. Neem eens een kijkje op www.sincero.nl of kom langs op 21 februari aanstaande. Het adres is: Hardebollenstraat 1, Utrecht.
Meer informatie? Bekijk het project van EerlijkeKansen.
Meer blogs
‘Ach, die aarde, die redt zich wel. Het is de toekomst van de mensheid...
De eerste WakaWaka solarledlamp werd gister in Haarlem uitgereikt door Maurits...
Haal jij de meeste handtekeningen op en ga jij mee naar New York voor deze...





Plaats een reactie
Er zijn nog geen reacties.